twitterlinkedinpinterestgooglefacebook
+37060405988
autobiuras@gmail.com

Apie mus

Įmonė UAB „AUTOBIURAS“ savo veiklą pradėjo 2005. Mums teko galimybė išbandyti net kelias veiklos sritis, tačiau jau nuo 2007 metų pradėjome vystyti naują veiklos kryptį,- gaminti vonios ir dušo karnizų sistemas. Mūsų tikslas – patenkinti net ir pačių reikliausių klientų poreikius bei lūkesčius. Stengiamės nuolatos tobulėti, semtis idėjų ir visa tai perteikti savo siūlomoje produkcijoje. Kiekvienas klientas bei žmogus, norintis sužinoti daugiau, yra visada laukiamas mūsų įmonėje. Čia dirbanti specialistų komanda visada Jums patars, supažindins su reikiama informacija ir padės išsirinkti individualias, Jūsų poreikius atitinkančias, karnizų sistemas.

Savo išskirtinumu laikome tai, jog gaminame stilingus karnizus iš nerūdijančio plieno ir bronzos. Sėkmingai bendradarbiaujame su ne tik Lietuvos, tačiau ir užsienio kompanijomis. Mūsų sukaupta patirtis ir šiuolaikinių technologijų taikymas, tai esminis  konkurencinis pranašumas visame pasaulyje.

SPRENDIMAI

Jeigu Jūsų vonios kambarys nestandartinių formų, kurių nėra pateiktuose pavyzdžiuose, mes pagaminsime Jūsų pateiktus duomenis atitinkantį karnizą ir pagal jį pasiūsime reikiamą užuolaidą. Manote, jog tai Jums atsieis brangiau? Tikrai ne. Jums nereikės mokėti daugiau, nes Jūs mums suteikiate galimybę tobulėti. Dinamiškumas – tai viena mūsų vertybių.

Kuriantis naujuose namuose, tenka susidurti su begale klausimų, apie kuriuos nė nubuvome susimąstę. Neretai vienos smulkmenos paieškos trunka ištisas savaites. Žinoma, labiausiai apmaudu tada, kai tenka nuleisti rankas, nes ieškomo daikto nėra. Jei bendradarbiausite su mumis, niekada neatsidursite tokioje situacijoje. Mes garantuojame, jog nusipirkus užuolaidą ir karnizą, jums nepritrūks nieko! Prie užuolaidos rasite viską, kas yra reikalinga jos pakabinimui. Profesionalumas – tai viena iš mūsų įmonės vertybių.

Mes dirbame Jums, ir stengiamės patenkinti ir modernaus, ir klasikinio namų interjero stiliaus poreikius karnizų sistemoms. Su mumis galite susisiekti telefonu ir konsultuotis bet kuriuo susijusiu klausimu. Dažniausiai darbo rezultatai priklauso nuo komandos, su kuria dirbama. Šioje vietoje galime pasidžiaugti, jog kvalifikuoti specialistai, pasižymintys tokiu pačiu požiūriu bei vertybėmis, mums padėjo pasiekti tai, apie ką nė nesvajojome. Būtent dėl šios priežasties mes garantuojame už savo gaminius ir darbo kokybę. Patikimumas – tai viena mūsų vertybių.